HAKKIMIZDA

Arena Yapı kuruluşundan günümüze kadar, dinamik yapısı ve sürekli büyüyerek kaliteye önem veren anlayışı ile sektörel değeri yüksek birçok projeye imza atmıştır. Çağdaş yapılanmaya önem veren altyapısıyla, günümüze kadar ülke genelinde ve uluslar arası arenada yüksek bütçeye ve önem değerine sahip birçok projede başarılı uygulama operasyonları ile yüksek referanslar oluşturmayı başarmış bir firmadır.

Arena Yapı, teknolojik gelişmelere bağlı olarak, sürekli yükselen müşteri istek ve beklentilerinin inşaat sektöründeki inanılmaz değişimini, çağı yakalayan teknolojik yatırımlar ve onları profesyonelce yönetebilen insan kaynağına yaptığı güçlü yatırımlarla karşılamayı başardı.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve Dünyada bir çok projesinde, kalitesine güvenen, saygın ve lider bir “Uluslar Arası” şirket olmayı vizyon olarak benimseyen Arena Yapı, uygulama, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak, ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak, daimi girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi, amaç edinmiştir. Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunduğumuz her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilkeli, lider olmayı hedefleyen bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

İnşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış bir kuruluş olan Arena Yapı, faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin korunmasının yanında, işçi sağlığı ve güvenliğinin istisnasız koruması,çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi hususunu ve etkin kaynakları politikaları geliştirip hedeflediği başarılı sonuçlara ulaşmak, uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü ir kurum olmayı MİSYON edinmiştir.

POLİTİKAMIZ

Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız. Müşterilerimize en iyi ürünü ve hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üstünde tutarız. Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini arttırır, geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi b,r kuruluşuz. Uluslararası standartlarda ürün ve hizmeti sunan referans bir kurumuz. Giderek artan kalite anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altında tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız.

Tüm ürün kataloğu

Dinamik yapısı ve sürekli büyüyerek kaliteye önem veren anlayışı ile sektörel değeri yüksek birçok projeye imza atmıştır

Projelerimizde başarılı uygulama operasyonları ile yüksek referanslar oluşturmayı başarmış bir firmadır.