Toptan Satış

Arena Yapı , Özel Bayilik anlaşmalarına sahip olduğu global markaların ürünlerini, satın alma ve dağıtım avantajlarını kullanarak, yurtiçi ve yurt dışı pazarlarda toptan satışını gerçekleştirmektedir.

Arena Yapı İstanbul Merkez Depolarından ve şubelerden direk sevkiyat çözümleriyle, bireysel ve kurumsal müşterilerine, tedarikte zaman ve maliyet avantajları sunarak inşaat sektörünün en büyük ve en ucuz toptan satış operasyonlarını yürütmektedir. Bu operasyonlarda müşterilerini en uygun fiyatlarla inşaat malzemeleri ile buluşturmayı hedefleyen Arena Yapı bu sayede mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir.

İnşaat malzemeleri konusnda satış ve satış sonrası hizmetlerini titizlikle yürüten ve her geçen dönemde ülke genelinde uygun lokasyonlarda açılan şubelerle, yerinde hizmet ve servis çözümü üretebilen altyapısıyla, müşterilerin istek ve beklentilerini karşılayan çözümler üretmektedir.

İnşaat malzemelerinde Toptan Satış talepleri, kurumsal iş akışları çerçevesinde yürütülerek müşteri istek ve beklentileri karşılayacak çözümler oluşturulur. Gelen talepler, genel müdürlük satış ve pazarlama departmanı tarafından onaylandıktan sonra, talebin geldiği lokasyona en yakın depolardan yada merkez depolardan transferi en kısa sürede yapılabilecek kurum içi iletişimlerle çözülür. Ürün teslimatları ve sonrasında oluşabilecek tüm aksaklıklar, genel müdürlüğe bağlı grup lojistik firma desteğiyle takip edilerek, en sağlıklı talep karşılama hizmetleri yürütülür.

İnşaat Sektörü ürün ve hizmetlerinde, Arena Yapı Toptan Satış Avantajlarından faydalanmak için, en yakın şubelerimiz ve satış pazarlama departmanlarımız, beklentilerinizi karşılayacak çözümler üretmek için siz değerli müşterilerini bekliyor.

Mağazacılık

Doğru Ürünü Doğru Fiyatla Artık Çok Yakınınızda.

Arena Yapı , inşaat sektörünün global marka değerine sahip firma ürünlerini, inşaat malzemelerinin müşterilerinin bulunduğu lokasyonlardaki şubelerinde de satışını gerçekleştirmektedir. Arena Yapı Şubelerinde toptan satın alma yapılabildiği gibi, son tüketicinin istek ve beklentilerini karşılayan perakende satışlarda yapılabilmektedir.

Arena Yapı Şubelerinde, profesyonel yöneticiler, satış danışmanları ve mağaza müşteri temsilcileriyle tek mağazadan tüm beklentilerinizi karşılayacak hizmetler üretilir.

Mağazaya gelen müşterinin talebine göre inşaat malzemeleri ilgili her türlü teknik bilgilendirmeyi alabildikleri gibi, perakende alışverişler için alternatif özelliklere sahip ürünler arasında karşılaştırma yaparak, sektörel ürün uygulama tecrübesine sahip satış temsilcilerinden de, profesyonel destek alabilmektedirler.

Onlarca marka ürünün binlerce seçeneğinin alternatiflerle sunulduğu mağazalarda, bütçeye ve uygulama alanlarına göre perakende alışveriş imkânları sunulmaktadır.

Özellikle marka ürünlerin karşılaştırmalı olarak müşterilerin kendi lokasyonlarında alışveriş yapma imkânı tanıyan mağazalarımız her gün yeni açılan mağazalarımızla büyümeye devam etmektedir.

Doğru ürünü, doğru fiyata bulabileceğiniz ve profesyonel destek alarak garantili alışveriş imkânlarına sahip olacağız Arena Yapı Şubelerimiz artık çok yakınınızda.

Tüm ürün kataloğu

Dinamik yapısı ve sürekli büyüyerek kaliteye önem veren anlayışı ile sektörel değeri yüksek birçok projeye imza atmıştır

Projelerimizde başarılı uygulama operasyonları ile yüksek referanslar oluşturmayı başarmış bir firmadır.